Fanda a jeho banda

Něco z historie..

Naše první oficiální vystoupení se datuje k srpnu roku 2006, od kdy jsme působili jako duo a to až do roku 2009. Po krátké pauze a změně obsazení vznikla 3 členná skupina Fanda a jeho banda (Fanda, Kristýna a Martin). Krátce poté nám nabídnul spolupráci bubeník z Trutnova Jakub Nováček. K živému hraní je nezbytná baskytara, proto začalo usilovné pátrání po dalším muzikantovi. V letech 2011-2013 se v naší kapele vystřídali výborní muzikanti Zdeněk Vohnout, Václav Balint, Viťa Heřman.  V září 2013 nám na jeden rok odcestovala zpěvačka Kristýna Štroblová. Její místo zastoupila Aneta Brendlová.  Po návratu zpěvačky Kristýny kapelu začaly zdobit zpěvačky obě. Zároveň přichází již čtvrtý baskytarista - velice zkušený muzikant, žák prof. Kotlana na pardubické konzervatoři, člen několika jazzových seskupení a symfonického orchestru Jaroslav Fejfar.

Počátkem roku 2016 přichází výborná zpěvačka Anička Kmoníčková, která dodává kapele správný říz. Anička zastupuje Kristýnu, která kvůli pracovnímu vytížení již nemůže účinkovat v naší kapele. Tímto děkujeme za dlouholetou spolupráci a přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů.

Aby toho nebylo málo, přijali jsme famózního hráče na dechové nástroje Františka Uhlíka. Kapela se tak opět rozrostla a plesovou sezónu rozjíždíme v celé sedmičlenné sestavě.